Wynajem osuszaczy

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, remonty

Wynajem osuszaczy (...) Firma oferująca osuszanie budynków, osuszanie Poznań, wynajem osuszaczy powietrza to propozycje, które z całą pewnością zainteresują spore grono osób. Zawsze przecież ktoś ma coś do osuszania. Osuszenia budynku można dokonywać samodzielnie, ale musimy mieć do tego celu odpowiedni sprzęt, czyli osuszacz dostępny tutajTego rodzaju urządzenie można kupić po prostu w sklepie, ale można też, kiedy zachodzi taka potrzeba, skorzystać z oferty: wynajem osuszaczy powietrza. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2017/08/19

Wynajem osuszaczy

Co powinno decydować o wyborze stolarki okiennej?

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, dom, remonty

Co powinno decydować o wyborze stolarki okiennej? (...) Budując nowy dom czy robiąc gruntowny remont mieszkania, obejmujący również wymianę okien, musimy podjąć decyzję o wyborze stolarki okiennej. Okna nie tylko umożliwiają dostęp światła do wnętrza pomieszczenia, ale również chronią przed czynnikami atmosferycznymi i pełnią funkcję dekoracyjną. W zależności od sposobu, w jaki okna się otwierają możemy podzielić je na otwierane, uchylne, obrotowe, uchylno-rozwierane, przesuwne- ze skrzydłem przesuwanym w poziomie lub podnoszonym. Właściwie dobrana stolarka okienna (przykład na stronie http://www.artel-art.pl/okna/ ) ma duży wpływ na nasze rachunki, (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2017/02/01

Co powinno decydować o wyborze stolarki okiennej?

Namiot jako magazyn

Skojarzone z tym artykułem: budownictwo, dom, remonty

Namiot jako magazyn (...) Niejednokrotnie zdarza się, że przedsiębiorcy poszukują powierzchni magazynowej. W zależności od przechowywanych towarów, magazyn musi spełniać określone warunki. Zdarza się, że poszukiwania odpowiednich powierzchni nie przynoszą skutku. Powody mogą być rozmaite - brak oferty w danym miejscu, zbyt wysokie ceny, zbyt duża odległość od miejsca działalności, niewygodny dojazd. Na niekorzyść może świadczyć też zbyt mała lub zbyt duża powierzchnia.W takich okolicznościach wyjściem z sytuacji jest, często jedynym możliwym, użycie jako magazynu - namiotu. Wykorzystywanie namiotów jako magazynów często będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem.Namioty magazynowe występują w (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2016/07/25

Namiot jako magazyn

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym?

Skojarzone z tym artykułem: audyty, budowa domu, budownictwo, remonty

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym? (...) W dzisiejszych czasach energia elektryczna pełni ogromną rolę w życiu codziennym człowieka. Bez prądu niemal niemożliwe jest normalne funkcjonowanie. W mało którym domu źródłem oświetlenia nie jest żarówka. Ponadto z użycia stopniowo wycofuje się kuchenki gazowe, które zastępowane są płytami indukcyjnymi działającymi na prąd. Także ogrzewanie elektryczne stopniowo wypiera inne formy rozgrzania pomieszczeń. Nie trzeba wspominać o telewizorach, telefonach (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2016/05/10

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym?

Ozdobna kostka brukowa od Standrogu

Skojarzone z tym artykułem: bruk, brukarstwo, budownictwo, kostka, ogród, remonty, usługi budowlane

Ozdobna kostka brukowa od Standrogu (...) sposób. Dobra firma stworzy z niej niesamowite ornamenty, wzory i motywy. Jeśli chcemy, żeby były one dokładnie wykonane, powinniśmy się zdecydować na maszynowe układanie kostki. Jak wiadomo, to właśnie maszyny są (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2016/04/21

Ozdobna kostka brukowa od Standrogu

Certyfikacja HQE w budownictwie

Skojarzone z tym artykułem: budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Certyfikacja HQE w budownictwie (...) to, że budynek musi wykazywać pozytywne oddziaływanie na środowisko zewnętrzne i wewnętrzne. Oceniany jest cały proces powstawania inwestycji od działki po późniejszą eksploatację. Zielony budynek musi cechować się: • zastosowaniem ekologicznych materiałów, • zastosowaniem ekologicznych metod budowy (mała ilość odpadów), • wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, • wykorzystaniem do wykończenia materiałów nie wywołujących uczulenia, • pozytywnym działaniem na środowisko zewnętrzne. W (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2016/03/14

Certyfikacja HQE w budownictwie

Remont najważniejszy

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, remonty

Remont najważniejszy (...) Snując marzenia i plany o nowym wystroju wnętrza, czy podniesieniu komfortu naszego mieszkania, często odczuwamy też pewien niepokój. Bo chociaż remonty pozwalają nam urzeczywistnić korzystne zmiany i marzenia o naszych czterech kątach, to wymagają zatrudnienia fachowców, którzy doskonale znają się na wykonywanej przez siebie robocie i podejdą do prac remontowych z pełnym profesjonalizmem.Tylko jaka firma remontowa we Wrocławiu faktycznie zna się na rzeczy? Komu zaufać, by nie zastać potem w (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2015/06/11

Remont najważniejszy

Budowa tunelu pod rzeką Pilica

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, przewierty, remonty, tunele, usługi budowlane

Budowa tunelu pod rzeką Pilica (...) pasmo dróg, wygodne dla wszystkich tych, którzy zdecydują się podróżować właśnie tymi nowo utworzonymi trasami. Jednak by taki projekt mógł dojść do skutku, trzeba go naprawdę dobrze przemyśleć, zarówno pod względem technicznym, jak i logistycznym. Nie tylko ważne jest tutaj to, by tunel wytrzymał ciśnienie, jakie będzie napierać ze względu na (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2015/05/09

Budowa tunelu pod rzeką Pilica