Publikacje

Najnowsze


Dodany przez Marta Regulska | 2015/04/25

Najlepsze wanny na rynku
Czasy, w których największą popularnością cieszyły się wanny wykonane ze stali lub żeliwa minęły już raczej bezpowrotnie.

Dziś rynek zdobywają bardziej nowoczesne konstrukcje, do wytworzenia których wykorzystuje się bardziej ergonomiczny budulec.

Tym wspomnianym wyżej materiałem, jak nie trudno się domyślić, jest akryl, którego fachowa nazwa do metakrylan metylu. Posiada on wiele zalet, które zdecydowały o tym, że zyskał on uznanie wśród wytwórców i konsumentów. Co zatem przesądza o tym, że wanna akrylowa ma przewagę nad wszystkimi w swojej kategorii? Przede wszystkim jest wygodna dla samego użytkownika. Nie chodzi tutaj jednak wyłącznie o to, że jest ciepła w dotyku, ma gładką i delikatną powierzchnię oraz bardzo łatwo jest utrzymać w niej czystość.

Wspomniana wygoda obejmuje również fakt, iż wanny wykonane z akrylu są relatywnie lekkie, a więc są mniej uciążliwe zarówno w transporcie do mieszkania jak i finalnym montażu w łazience. Co więcej, zdecydowanie korzystne jest to, iż wanna z akrylu nie kosztuje kroci. Jest wręcz przeciwnie, a więc na tym elemencie wyposażenia łazienki możemy nawet trochę oszczędzić.

Jednakże z tego samego powodu wskazane jest sprawdzenie gdzie producent wanien, którego towar nas zainteresował ma swoją fabrykę. Często kraj pochodzenia decyduje o ostatecznej jakości produktu i trzeba na to zwrócić uwagę.

Fotografie:


dom
wyposażenie wnętrz
łazienka