Publikacje

Najnowsze


Dodany przez Tomasz Grupiewicz | 2017/12/26

Meble na wymiar
Kiedyś kuchnia była miejscem, w którym spotykała się cała rodzina.

Nie tylko na posiłki. Było to serce domu, gdzie każdy czuł się dobrze i uwielbiał spędzać czas razem gotując, czy rozmawiając przy kawie. Dziś kuchnia odeszła nieco na bok, a jej pierwotne funkcje przejął salon. 
Nie umniejsza to jednak jej ważności w każdym domu. Dlatego każdy z nas chce, aby jego własna kuchnia była urządzona tak, aby wszyscy domownicy czuli się w niej dobrze. Każdy producent mebli kuchennych ma szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o design, funkcjonalność oraz wytrzymałość swoich produktów. Klienci natomiast mają ogromną wyobraźnię i potrafią być bardzo wymagający. Od wielu lat prym w designie kuchennym nieprzerwanie wiodą kuchnie w stylu skandynawskim np takie jak te na stronie http://kuchniezdrewna.net.pl
Proste, jasne, drewniane
Jednak od pewnego czasu można zauważyć wzrost zainteresowania, jeśli chodzi o kuchnie angielskie. Charakteryzują się one przeszklonymi szafkami, o nieco fantazyjnych zdobieniach. Niektórzy mogą zarzucić, że jest to styl, który spodobałby się naszym babciom. Kuchnie te jednak sprawiają, że wnętrze staje się przytulne, często kojarzyć nam się może z wiejskim domkiem. Można również unowocześnić je zestawiając z betonowymi ścianami lub dodając kilka modernistycznych ozdób. Kolejną kwestią, która staje się coraz ważniejsza dla klientów szukających swojej idealnej kuchni, jest dbałość o środowisko. 
Dlatego ekologiczne meble kuchenne wkroczyły na rynek z impetem i stają się coraz bardziej popularne. Zwykle w kolorze ciepłego drewna, stworzone z surowców wtórnych lub innych materiałów "z odzysku", nie odbiegają swoją jakością od innych ofert, dlatego warto rozważyć tę opcję i dodatkowo przysłużyć się środowisku.

Fotografie:


producent mebli kuchennych
kuchnie angielskie
ekologiczne meble kuchenne