Badania nieniszczące i niszczące materiałów dla od

Skojarzone z tym artykułem: budownictwo, dom, usługi budowlane

Badania nieniszczące i niszczące materiałów dla od (...) Zarządzanie zasobami i ich integralnością jest obecnie bardzo ważne. Unia Europejska narzuca różne normy i dyrektywy określające odpowiednie parametry, jakie musi posiadać dana maszyna. Przykładem jest kwalifikacja i odbiory urządzeń ciśnieniowych. Urządzenia takie nie mogą przekraczać ciśnienia 0,5 bara. Istnieje też o wiele więcej innych przepisów, jakie muszą być spełnione. Aby tak się stało urządzenia muszą być poddane pomiarom, jakimi są badania nieniszczące i niszczące materiałów, które ustalą wszelkie parametry maszyny.  Badania niszczące zazwyczaj wymagają próbki materiału, (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2018/07/06

Badania nieniszczące i niszczące materiałów dla od

Wynajem osuszaczy

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, remonty

Wynajem osuszaczy (...) tego typu usługi. To niezwykle wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba inwestować pieniędzy w sprzęt, który użyjemy jednorazowo, ale płacimy tylko i wyłącznie za czas, w którym korzystaliśmy z urządzenia. Można też oczywiście skorzystać z usług: osuszanie Poznań. Firma oferująca osuszanie budynków realizuje każde zlecenie, więc wystarczy tylko znaleźć odpowiednich usługodawców w tym zakresie i mamy już problem z głowy. Nawiasem mówiąc, takie nowoczesne osuszacze mają szerokie zastosowanie. Można dzięki nim (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2017/08/19

Wynajem osuszaczy

Urządzanie mieszkania w stylu śródziemnomorskim

Skojarzone z tym artykułem: budownictwo, dom, usługi budowlane

Urządzanie mieszkania w stylu śródziemnomorskim (...) Urządzając własny dom czy mieszkanie często zastanawiamy się, jaki styl wybrać i choć profesjonalne projektowanie wnętrz może nie należeć do naszych mocnych stron, to z powodzeniem jesteśmy w stanie wprowadzić w swoich wnętrzach styl śródziemnomorski lubiany przez biuro projetkowe Doma Studio. Design taki przywodzi na myśl czas relaksu na plaży, ciepły piasek i złociste słońce, którym możemy cieszyć się na urlopie. Styl śródziemnomorski wprowadza w naszych czterech ścianach powiew egzotyki a także sprawia, że przestrzenie stają się znacznie bardziej komfortowe. Projektowaniem w tym stylu zajmuje się firma DoMa Studio projekty wnętrz z PoznaniaZasady projektowania wnętrz w stylu śródziemnomorskimŻeby (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2016/09/18

Urządzanie mieszkania w stylu śródziemnomorskim

Namiot jako magazyn

Skojarzone z tym artykułem: budownictwo, dom, remonty

Namiot jako magazyn (...) Niejednokrotnie zdarza się, że przedsiębiorcy poszukują powierzchni magazynowej. W zależności od przechowywanych towarów, magazyn musi spełniać określone warunki. Zdarza się, że poszukiwania odpowiednich powierzchni nie przynoszą skutku. Powody mogą być rozmaite - brak oferty w danym miejscu, zbyt wysokie ceny, zbyt duża odległość od miejsca działalności, niewygodny dojazd. Na niekorzyść może świadczyć też zbyt mała lub zbyt duża powierzchnia.W takich okolicznościach wyjściem z sytuacji jest, często jedynym możliwym, użycie jako magazynu - namiotu. Wykorzystywanie namiotów jako magazynów często będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem.Namioty magazynowe występują w (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2016/07/25

Namiot jako magazyn

Awaryjne źródła prądu

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

Awaryjne źródła prądu (...) oświetlenia, być może wystarczą nam same akumulatory. Te połączone systemem z panelami słonecznymi lub turbiną wiatrową mogą dać nam tyle energii, ile potrzebujemy by przez kilka dni zasilać najbardziej kluczowe urządzenia. Mowa rzecz jasna o systemie centralnego ogrzewania. Zasilania wymaga sterownik pieca centralnego, ale przede wszystkim elektryczne pompy wody (chyba że mamy instalację grawitacyjną starego typu). O ile sam sterownik pobiera moc rzędu kilka watów, o tyle pompy to już wydatek rzędu 100W na jedno urządzenie. Dobierając akumulatory musimy policzyć ile energii jest nam potrzebne, by zasilać te urządzenia przynajmniej przez kilka dni. Akumulatory mogą być doładowywane panelami słonecznymi lub turbiną (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2016/06/28

Awaryjne źródła prądu

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym?

Skojarzone z tym artykułem: audyty, budowa domu, budownictwo, remonty

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym? (...) wyjaśnia specjalista z firmy DEKRA (http://www.dekra-certification.com.pl/nasze-uslugi/efektywnosc-energetyczna.html). Na podstawie audytu można w łatwy i przystępny sposób dojść do wniosków, w jaki sposób możemy oszczędzać energię. Wynika stąd doniosła rola tej instytucji w planowaniu energetycznym.Obowiązek przeprowadzania audytów ciąży na spółdzielniach mieszkaniowych. Stąd raz na kilka miesięcy wysyłają do każdego mieszkania osobę, która ma na celu (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2016/05/10

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym?

Ozdobna kostka brukowa od Standrogu

Skojarzone z tym artykułem: bruk, brukarstwo, budownictwo, kostka, ogród, remonty, usługi budowlane

Ozdobna kostka brukowa od Standrogu (...) ozdobić cały budynek. To właśnie dlatego powinniśmy postawić na brukarstwo Lublin, dzięki któremu uatrakcyjnimy otoczenie całego domu. Wystarczy, że wybierzemy ozdobną kostkę brukową.W końcu do dyspozycji mamy (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2016/04/21

Ozdobna kostka brukowa od Standrogu

Certyfikacja HQE w budownictwie

Skojarzone z tym artykułem: budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Certyfikacja HQE w budownictwie (...) Degradacja środowiska jest tak duża, że wszyscy staramy się je chronić. Ograniczenie zanieczyszczeń, mniejsza ilość odpadów, mniejsze zużycie energii to podstawowe działania w tym zakresie. W tym kierunku od lat podąża również budownictwo. Certyfikaty w budownictwie Najczęściej spotykane certyfikaty dotyczą poszczególnych materiałów oraz gotowych elementów. Istnieją także certyfikaty przyznawane dla całych obiektów. Najczęściej przyznawany jest jeden z następujących certyfikatów: • LEED – (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2016/03/14

Certyfikacja HQE w budownictwie

Remont najważniejszy

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, remonty

Remont najważniejszy (...) mieszkaniu fuszerki? Czym się kierować przy zatrudnianiu danej firmy?Warto wykonać odpowiedni research w Internecie i znaleźć takich fachowców, którzy cieszą się dobrą opinią Klientów oraz posiadają cennik usług z jednej strony atrakcyjny, a z drugiej - adekwatny do wysokiej jakości wykonywanych prac.Firma budowlano remontowa, którą zatrudnimy powinna być legalnie działającym przedsiębiorstwem. Nie warto zatrudniać malarzy, tynkarzy, czy hydraulików ogłaszających się na czarnym rynku, ponieważ (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2015/06/11

Remont najważniejszy

Balustrada – dopełnienie schodów

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

Balustrada – dopełnienie schodów (...) giętych kształtowników oraz rur. Można je dopasować do schodów wykonanych z każdego materiału od drewnianych do betonowych. Najczęściej spotyka się balustrady metalowe kute, które są wykonywane ze stali, ale również można spotkać balustrady metali kolorowych, a także ze stali kwasoodpornej.Mocne i piękneBalustrady kute, wybierane są przez właścicieli domów, którzy lubują się w lekkich formach, a jednocześnie są przekonani do klasycznych wzorów. Dzięki swojemu interesującemu i bogatemu wzornictwu, balustrady tworzą doskonały efekt wizualny. Balustrady takie są bardzo trwałe, można (...)

Dodany przez Tomasz Grupiewicz | 2015/05/14

Balustrada – dopełnienie schodów