Wynajem osuszaczy

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, remonty

Wynajem osuszaczy (...) Firma oferująca osuszanie budynków, osuszanie Poznań, wynajem osuszaczy powietrza to propozycje, które z całą pewnością zainteresują spore grono osób. Zawsze przecież ktoś ma coś do osuszania. Osuszenia budynku można dokonywać samodzielnie, ale musimy mieć do tego celu odpowiedni sprzęt, czyli osuszacz dostępny tutajTego rodzaju urządzenie można kupić po prostu w sklepie, ale można też, kiedy zachodzi taka potrzeba, skorzystać z oferty: wynajem osuszaczy powietrza. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2017/08/19

Wynajem osuszaczy

Co powinno decydować o wyborze stolarki okiennej?

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, dom, remonty

Co powinno decydować o wyborze stolarki okiennej? (...) Budując nowy dom czy robiąc gruntowny remont mieszkania, obejmujący również wymianę okien, musimy podjąć decyzję o wyborze stolarki okiennej. Okna nie tylko umożliwiają dostęp światła do wnętrza pomieszczenia, ale również chronią przed czynnikami atmosferycznymi i pełnią funkcję dekoracyjną. W zależności od sposobu, w jaki okna się otwierają możemy podzielić je na otwierane, uchylne, obrotowe, uchylno-rozwierane, przesuwne- ze skrzydłem przesuwanym w poziomie lub podnoszonym. Właściwie dobrana stolarka okienna (przykład na stronie http://www.artel-art.pl/okna/ ) ma duży wpływ na nasze rachunki, (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2017/02/01

Co powinno decydować o wyborze stolarki okiennej?

Awaryjne źródła prądu

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

Awaryjne źródła prądu (...) Każdej zimy słyszy się o zerwanych liniach energetycznych i obszarach wiejskich odciętych od elektryczności na całe tygodnie. Niestety, dopóki na terenie naszego kraju wszystkie sieci elektroenergetyczne nie zostaną zmodernizowane, będzie istniało ryzyko kolejnych takich wydarzeń. Brak surowych zim w ostatnich latach uśpił czujność niektórych mieszkańców, ale nigdy nie wiemy kiedy znów przyjdą czasy, kiedy sytuacje sprzed kilku lat zaczną się powtarzać. Na taką okazję warto wyposażyć się w awaryjne źródła prądu. Jest kilka możliwości awaryjnego zasilania w energię elektryczną. Może być to zasilanie z akumulatorów lub generatora.Jeśli chcemy zasilić tylko część urządzeń w domu, a także (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2016/06/28

Awaryjne źródła prądu

Co to są gabiony?

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, dom, usługi budowlane

Co to są gabiony? (...) Czasami przechadzając się po mieście widzimy w ogródkach czy na skalniakach dziwne konstrukcje z siatki wypełnione zazwyczaj kamieniami. Co to jest?To są gabiony. Dopełniając wcześniejszy opis można powiedzieć, że gabiony są to prostopadłościenne kosze ze zgrzewanych, drucianych siatek w środku wypełnione różnym, naturalnym materiałem takim jak granit, gnejs, bazalt, kamienie polne, otoczaki lub ziemia. Najnowsze designerskie gabiony wypełnione bywają szkłem kolorowym o różnym kształcie i wymiarze. Do czego służą gabiony? Początkowo stosowane były jak ochrona przeciwpowodziowa, bariery (...)

Dodany przez Tomasz Grupiewicz | 2016/05/31

Co to są gabiony?

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym?

Skojarzone z tym artykułem: audyty, budowa domu, budownictwo, remonty

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym? (...) komórkowych, laptopach, tabletach i innej elektronice, które dla funkcjonowania potrzebują prądu.Prawdziwy problem pojawia się wtedy, gdy następuje przerwa w dostawie energii elektrycznej. Nie mamy wtedy jak oświetlić pomieszczenia, ugotować obiadu i dokonać szeregu innych niezbędnych czynności.Wielu ludzi nie wie na czym polega audyt energetyczny. Warto wspomnieć, że są to działania mające na celu oszacowanie zużycia energii elektrycznej w danym miejscu - (...)

Dodany przez Marta Regulska | 2016/05/10

Co powinno się wiedzieć o audycie energetycznym?

Remont najważniejszy

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, remonty

Remont najważniejszy (...) Snując marzenia i plany o nowym wystroju wnętrza, czy podniesieniu komfortu naszego mieszkania, często odczuwamy też pewien niepokój. Bo chociaż remonty pozwalają nam urzeczywistnić korzystne zmiany i marzenia o naszych czterech kątach, to wymagają zatrudnienia fachowców, którzy doskonale znają się na wykonywanej przez siebie robocie i podejdą do prac remontowych z pełnym profesjonalizmem.Tylko jaka firma remontowa we Wrocławiu faktycznie zna się na rzeczy? Komu zaufać, by nie zastać potem w (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2015/06/11

Remont najważniejszy

Balustrada – dopełnienie schodów

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

Balustrada – dopełnienie schodów (...) Balustrada nie zależnie od tego, z jakiego materiału jest wykonana pełni zazwyczaj dwojaką rolę. Po pierwsze jest elementem chroniącym schody, lub balkon, a z drugiej strony jest również elementem ozdobnym. Można powiedzieć, że jest istotnym elementem dekoracyjnym każdego domu. Musi być dopasowana do jego wystroju. Generalnie w domach do schodów stosuje się balustrady z trzech materiałów. Pierwszym i najdłużej stosowanym materiałem jest drewno. Nie rzadziej stosuje się balustrady wykonane metalu, a najrzadziej chyba można spotkać balustrady betonowe. Balustrady metalowe, wykonane są najczęściej z (...)

Dodany przez Tomasz Grupiewicz | 2015/05/14

Balustrada – dopełnienie schodów

Budowa tunelu pod rzeką Pilica

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, przewierty, remonty, tunele, usługi budowlane

Budowa tunelu pod rzeką Pilica (...) Obecnie poszukuje się coraz więcej takich rozwiązań, dzięki jakim można by było skutecznie zmniejszyć ruch na danych odcinkach trasy. Jedną z opcji jest stworzenie alternatywnych tras w innych miejscach, co pozwoliłoby skutecznie rozłożyć natężenie ruchu. Jednak jak będziemy mogli przyznać, współczesne pomysły są z jednej strony innowacyjne, a z (...)

Dodany przez Marcin Michalik | 2015/05/09

Budowa tunelu pod rzeką Pilica