Publikacje

Najnowsze


Dodany przez Marcin Michalik | 2020/01/29

Bezpieczeństwo przesyłanych paczek
Pracuję na wyjątkowej poczcie.

Pewnie zapytacie, dlaczego jest taka wyjątkowa i co ją wyróżnia na tle innych, zwykłych placówek pocztowych?  Otóż dla nas ochrona przedmiotów w transporcie to największy priorytet. Chodzi mi o to, że na innych pocztach raczej o to nie dbają i zostawiają ten aspekt klientowi. 
U nas jest inaczej. To my zapewniamy wypełniacze do paczek i profile ochronne. Kiedy klient do nas przychodzi z czymś, co chce wysłać, zawsze pytamy czy myśli, że ten przedmiot jest wystarczająco dobrze chroniony. Zwykle niestety odpowiedź brzmi nie i my musimy wkroczyć do akcji. Dajemy klientowi odpowiednie profile ochronne (http://pksystem.com.pl/ochronne-profile-piankowe-pe) i wypełniacze do paczek i prosimy, żeby zabezpieczył swoją paczkę. Potem już wysyłamy ją normalnie. To znaczy, też nie do końca, bo jak mówię, ochrona przedmiotów w transporcie jest dla nas najważniejsza, a sam transport ma się dopiero zacząć. 
Mamy specjalne samochody, które są wyłożone materiałem ochronnym. Dzięki niemu nawet jeśli paczka spadnie, to nic się w niej nie uszkodzi. Takie przynajmniej jest założenie tych samochodów. 
Ale oczywiście nie darzymy ich stuprocentowym zaufaniem i zawsze musimy sami zadbać o bezpieczeństwo paczek. Przywiązujemy je do siebie nawzajem i dzięki temu są znacznie mniej podatne na uszkodzenia. 
Chodzi o to, że jak któraś z nich spadnie, to polecą wszystkie i dzięki temu zamortyzują upadek. Genialne, prawda? To właśnie nas wyróżnia na tle innych placówek pocztowych i wydaje mi się, że klienci to sobie cenią. Bezpieczeństwo jest ważne.

Fotografie:


profile ochronne
ochrona przedmiotów w transporcie
wypełniacze do paczek