Publikacje

Najnowsze


Dodany przez Marcin Michalik | 2017/08/09

Architekt to ciekawy zawód
Architekt to dobra praca.

Tak pod względem zarobków, jak i możliwości rozwoju. Co więcej, jest to zajęcie, które może dawać mnóstwo satysfakcji. Otóż architekci budują i zmieniają rzeczywistość, a to zawsze lepsza perspektywa niż niszczenie tego, co już jest. Oczywiście praca architekta czasami wymaga wyburzenia budynku, aby w jego miejsce mógł powstać nowy. To obowiązek wpisany w ten zawód. Generalnie jednak wśród architektów panuje przekonanie, że wprowadzanie takich zmian to podążanie na przód i ulepszanie rzeczywistości. Świat idzie do przodu, a choć wiele zabytków postrzeganych jest jako symbole ludzkich możliwości i ważne elementy tożsamości, to jednak w miejsce starego zawsze przychodzi nowe. Prędzej czy później. 
Sprawdź szczegóły: http://www.faab.pl
Doskonale wiedzą to architekci w Warszawie, dla których tworzenie nowych, coraz śmielszych projektów to norma i codzienność. Tak być powinno. Korzysta na tym nie tylko miasto, ale takie nowe wyzwania to świetna okazja do rozwoju także dla poszczególnych pracowników. Właśnie przez wzgląd na taką możliwość wielu młodych ludzi wybiera architekturę. Niektórzy podążają w kierunku projektowania biurowców i wielkich obiektów, innym bardziej podoba się perspektywa współpracy z prywatnymi klientami. Pomagają takim inwestorom budować domy ich marzeń czy siedziby dla ich firmy. Jedno jest jednak raczej niezmienne. 
Zanim otworzy się własne biuro architekta, warto przynajmniej przez jakiś czas popracować ze starszymi, bardziej doświadczonymi kolegami po fachu. Pod ich okiem człowiek ma szansę nauczyć się bardzo wiele. Nie tylko o samej architekturze, ale również o kontaktach z klientami i podchodzeniu do przeróżnych zawodowych wyzwań. To niezwykle cenna lekcja, która procentuje potem przez całe życie.

Fotografie:


biuro architekta
architekt
warszawa
firma
projekt
budynek